İnternet Şubesi Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Garanti Emeklilik Cep Şube uygulaması ile bireysel emeklilik, hayat ve işsizlik sigortası ürünleriniz artık cebinizde!

Bireysel emeklilik, hayat, işsizlik sigortası ve kişisel bilgileriniz ile ilgili işlemlerinizi Çağrı Merkezimizi aramadan, şubeye gitmeye gerek kalmadan, Garanti Emeklilik Cep Şube uygulamasından kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bireysel müşterilerin diledikleri zaman, diledikleri yerden ulaşabilecekleri Garanti Emeklilik Cep Şube uygulamasına; ister Garanti Emeklilik, ister Garanti BBVA müşteri bilgilerini kullanarak kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. Eğer parolanız yoksa "Parola Al" linkinden parolanızı anında alabilirsiniz.

Bireysel Emeklilik sözleşmeleriniz ile ilgili tüm detaylara kolay ve hızlıca ulaşabilirsiniz!

Katılımcısı olduğunuz sözleşme ya da sözleşmelerin özet birikim toplamını, fon dağılımınızı görüntüleyebilir, katılımcısı ya da ödeyeni olduğunuz sözleşmelerin birikim tutarı ve katkı payı tutarını görebilirsiniz. Devlet katkısı hak ediş durumunuzu kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Dilerseniz sol menüden bir sözleşme seçerek, ilgili sözleşmenin fon dağılımı inceleyebilir, Hesap Hareketleri adımından ödemeleriniz hakkında tüm detayları geçmişe yönelik takip edebilirsiniz. İşlemler adımından katkı payınızı ya da fon dağılımı değişikliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Otomatik BES sözleşmenizin Cayma işlemini yine bu bölümde tamamlayabilirsiniz.

Hayat ve işsizlik sigortası poliçelerinizin tüm detaylarını takip edin!

Sigortalı ya da ödeyeni olduğunuz poliçelerin teminatlarını özet olarak görüntüleyebilir; ilgili poliçenize ait teminat tutarını, prim tutarını, başlangıç/bitiş tarihini, hesap hareketlerini ve ödeme planını detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Kişisel Bilgileriniz adımından bilgilerinizi kolayca güncelleyebilirsiniz!

"Kişisel Bilgileriniz" alanından sistemimize kayıtlı adres bilgilerinizi görüntüleyebilir; güncelleyebilir veya değiştirebilirsiniz. "Telefon ve e-posta" adımından telefon numaralarınızı ve e-posta adreslerinizi görebilir, yeni telefon numarası veya e-posta adresi kaydedebilir ve dilerseniz e-posta adresinizi değiştirebilirsiniz. "İş, Meslek ve Eğitim" adımından sistemimizdeki mevcut bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Videomuzu izleyerek cep şubemizi daha yakından tanıyın!

{card.spotText[itemList.index]}

Garanti Emeklilik Cep Şube

Garanti Emeklilik Ailesine katılmak artık çok kolay!

Cep Şube uygulamasından, dilediğiniz zaman kolayca bireysel emeklilik ve hayat sigortası başvurunuzu yapabilirsiniz.

Garanti Emeklilik İnternet Şubesi, responsive tasarımıyla masaüstünde, cepte, tablette!

Garanti Emeklilik İnternet Şubesi hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.