İnternet Şubesi Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Otomatik BES sözleşmeleriniz ile ilgili işlemleriniz için, İnternet ve Cep Şubemiz ile siz neredeyseniz biz her zaman yanınızdayız!

Otomatik BES sözleşmelerinizi ve birikiminize ait tüm detayları dilediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.

Devlet katkısının birikiminize olan etkisini takip edebilirsiniz.

Seçtiğiniz fonlarla ne kadar kazanç sağlıyorsunuz; öğrenebilirsiniz.

Fon Koçu* ile emeklilik birikiminize yön verebilirsiniz.

Fon dağılım değişikliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz adımından adres, telefon ve e-posta bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Garanti Emeklilik Bireysel İnternet Şubesi’ni hemen keşfedin!

Garanti Emeklilik Cep Şube uygulamasını indirmek için tıklayın!

*Fon Koçu, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş ile OHE Danışmanlık A.Ş. markası olan "ZEKAI"nin (Türkiye' nin ilk robot danışmanlık teknolojisi) çözüm ortaklığı ile sunulmaktadır.
**Fon Koçu aracılığıyla risk gruplarına sunulan fon dağılımı, yatırım danışmanlığı hizmeti kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşterileri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulabilmektedir. Mali durum ile risk ve getiri tercihlerinin çeşitliliğini göz önünde bulundurunca bu görüşlere dayanarak verilecek yatırım kararları beklentilere uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Fon Koçu aracılığıyla risk gruplarına sunulan fon dağılımı, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. görüşlerini yansıtmakta olup, getiri ve kazanç garantisi vermez. Müşteriler bu görüşlere uygun değişiklik yapma konusunda tamamen kendi değerlendirmelerine göre karar vermektedir. Fon Koçu aracılığıyla sunulan fon dağılımının beklenen getiriyi sağlamaması ihtimali daima mevcuttur ve bu risk müşteri tarafından kabul edilmektedir. @2018 Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.