İnternet Şubesi Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Fon Koçu

{card.spotText[itemList.index]}

Fon Koçu

Fonlar hakkında bilginiz ya da bunlarla uğraşacak vaktiniz olmayabilir. Yapmanız gereken tek şey Garanti Emeklilik İnternet / Cep Şubesi’ne girip, birikimleriniz için en uygun emeklilik yatırım fonlarını belirleyen Fon Koçu ile tanışmak. Size en uygun fonları belirleyebilmemiz için öncelikle risk algınızı yani risk alma eğiliminizi öğrenelim.

Siz de hemen Garanti Emeklilik İnternet / Cep Şubesi'ne giriş yapın ve sol menü üzerinden Fon Koçu sayfasını ziyaret edin. Yatırım deneyimleriniz, tercihleriniz ve getiri beklentiniz ile ilgili anketi doldurarak, aşağıdaki 4 ayrı risk profilinden hangisine dahil olduğunuzu hemen öğrendikten sonra, Fon Koçu hizmeti ile size en uygun fonları bularak fon dağılımınızı yeniden belirleyebilir ve yatırımınıza birlikte yön verebiliriz.*

Garanti Emeklilik Cep Şube uygulamasını indirmek için tıklayın!

Risk profillerimiz;

Düşük Riskli: Bu risk profilindeki kişiler için anaparanın korunması, getiri elde etmekten daha önemlidir. Birikim stratejileri diğerlerine göre daha kısa vadelidir.

Orta Riskli: İçeriğinde az bir miktar Hisse Senedi bulunan bu profilimiz, piyasaları çok yakından takip edemeyen ancak uzun vadede makul bir getiri isteyenler için.

Yüksek Riskli: Bu risk profilindeki kişiler için kısa ve orta vadeli dalgalanmalardan ziyade uzun vadede daha cazip bir düzeyde getiri elde etmek önemlidir.

Çok Yüksek Riskli: Fonlarında her zaman belirli oranda hisse senedi bulunduran bu profildeki kişiler, uzun vadede risk alabilir ve kısa vadeli dalgalanmaları önemsemezler, hedefleri uzun vadede yüksek bir getiri elde etmektir.

Piyasanın dönem dönem değişmesi sebebiyle size sunulan fonların buna paralel olarak değişebileceğini hatırlatmak isteriz.

*Fon Koçu, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş ile OHE Danışmanlık A.Ş. markası olan "ZEKAI" nin (Türkiye' nin ilk robot danışmanlık teknolojisi) çözüm ortaklığı ile sunulmaktadır.
Fon Koçu aracılığıyla risk gruplarına sunulan fon dağılımı, yatırım danışmanlığı hizmeti kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşterileri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulabilmektedir. Mali durum ile risk ve getiri tercihlerinin çeşitliliğini göz önünde bulundurunca bu görüşlere dayanarak verilecek yatırım kararları beklentilere uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Fon Koçu aracılığıyla risk gruplarına sunulan fon dağılımı, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. görüşlerini yansıtmakta olup, getiri ve kazanç garantisi vermez. Müşteriler bu görüşlere uygun değişiklik yapma konusunda tamamen kendi değerlendirmelerine göre karar vermektedir. Fon Koçu aracılığıyla sunulan fon dağılımının beklenen getiriyi sağlamaması ihtimali daima mevcuttur ve bu risk müşteri tarafından kabul edilmektedir. @2018 Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Size Daha Fazla Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Detaylı Bilgi