İnternet Şubesi Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Emeklilik Yatırım Fonlarımız

Birikiminize değer katan fonlar!

Bireysel emeklilik birikiminize yön veren yatırım fonlarımız, uzman portföy yöneticilerimiz tarafından profesyonel bir şekilde yönetilir, birikiminiz emin ellerde daha da değerlenir.

Sistemde yer alan her bir emeklilik yatırım fonunun, para ve sermaye piyasalarında yatırım yapacağı varlıklar, ilgili fonun izahnamesinde detaylı olarak anlatılan kurallara ve kısıtlara göre şekillenir. Her bir fonun içerisindeki enstrümana göre, fonun türü, getirisi ve riski farklılaşmaktadır. Dolayısıyla seçeceğiniz fon, getirinizi ve tabii ki emeklilik birikiminizi belirler.

Uzman portföy yöneticileri tarafından yönetilen emeklilik yatırım fonlarımız için günlük gözetim, denetim ve bilgilendirme yapılmakta ve fon varlıkları Takasbank’ ta saklanmaktadır.

Fon Koçu ile birikimlerinize yön verin!

“Birikimimi hangi fonlarda değerlendirebilirim? Fonlar bana çok karmaşık geliyor, hangi fonları seçmem gerektiğini bilmiyorum.” diyorsanız endişe etmeyin!

"Fon Koçu" ile sizin için en uygun emeklilik yatırım fonlarını belirleyebilir ve risk alma eğiliminize göre fon dağılımınızı yeniden düzenleyebilirsiniz. Fon Koçu ile tanışmak için hemen Garanti Emeklilik İnternet / Cep Şubesi’ne giriş yaparak Fon Koçu adımını ziyaret edin.

Garanti Emeklilik Cep Şube uygulamasını indirmek için tıklayın!

Garanti Emeklilik müşterisi değilseniz şubeye gitmeden, Garanti İnternet ve Cep Şube Başvuru menüsü altından Pratik Plan için sözleşmenizi anında oluşturarak sisteme hemen katılabilirsiniz. 

Dilerseniz, bilgilerinizi bırakın sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

Size Daha Fazla Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Detaylı Bilgi