İnternet Şubesi Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Emeklilik Yatırım Fonlarımız

Bireysel emeklilik yatırım fonlarınızı, yatırım tercihiniz ve getiri beklentileriniz doğrultusunda belirleyerek, birikiminizi yönetebilirsiniz.

"Piyasaları düzenli takip edemiyorum, fon dağılımımı değiştirirken yardım istiyorum." diyorsanız; sizin için iki farklı seçenek sunabiliriz.

Düzenli getiri hedefleyen müşterilerimiz için: "Smart Fon"

Birikimini yönetirken uzman görüşü de almak isteyen müşterilerimiz için: "Fon Koçu"

Smart Fon, dönem dönem inişleri ve çıkışları olsa bile, orta ve uzun vadede pozitif getiri kazandırmayı hedefleyen akıllı bir fonumuzdur. Piyasaları düzenli takip etmek istemiyor, vadeli mevduata yakın bir getiri hedefliyorsanız "Smart Fon" tam da size göre. 

Uzun vadede iyi bir getirim olsun;  birikimim risk tercihime göre yönetilsin ve siz uyardıkça da fonlarımı internetten değiştiririm‘’ diyorsanız "Fon Koçu" ile tanışabilirsiniz.

Birikiminizi kendiniz yöneterek fon portföyünüzü oluşturmayı tercih ederseniz, en uygun fonları belirleyebilmek için fon performanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Bireysel emeklilik yatırım fonlarınız nasıl yönetiliyor?

Bireysel emeklilik birikiminize yön veren yatırım fonlarımız, uzman portföy yöneticilerimiz tarafından profesyonel bir şekilde yönetilir, birikiminiz emin ellerde daha da değerlenir.

Sistemde yer alan her bir emeklilik yatırım fonunun, para ve sermaye piyasalarında yatırım yapacağı varlıklar, ilgili fonun izahnamesinde detaylı olarak anlatılan kurallara ve kısıtlara göre şekillenir. Her bir fonun içerisindeki enstrümana göre, fonun türü, getirisi ve riski farklılaşmaktadır. Dolayısıyla seçeceğiniz fon, getirinizi ve tabii ki emeklilik birikiminizi belirler.

Uzman portföy yöneticileri tarafından yönetilen emeklilik yatırım fonlarımız için günlük gözetim, denetim ve bilgilendirme yapılmakta ve fon varlıkları Takasbank’ ta saklanmaktadır.

Nasıl müşteri olurum?

Garanti Emeklilik müşterisi değilseniz şubeye gitmeden, Garanti İnternet ve Cep  "Başvuru" menüsü altından Pratik Plan için sözleşmenizi anında oluşturarak sisteme hemen katılabilirsiniz. 

Dilerseniz, bilgilerinizi bırakın sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

Size Daha Fazla Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Detaylı Bilgi