İnternet Şubesi Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur
file

Penny Blooms&Beans

İl:İstanbul (Avrupa)

Adres: A.Ayazma Yolu No:1/A Etiler

Telefon: (212) 265 30 31

Web Adresi: www.penny.com.tr/

İndirim: %20

 

Hakkında

Penny Blooms & Beans, 2013 yılında Ayça Paksoy Sözen tarafından herkesin hayatına daha fazla çiçek katmak amacıyla kuruldu. Kuruluşundan kısa bir süre sonra benzersiz çiçek tasarımları ve uluslararası kalitede hizmet anlayışı sayesinde Barbera Brooks Uluslararası Butik Çiçek Zinciri Türkiye Üye Kuruluşu olarak seçildi. Penny aynı zamanda 2016 yılında UAE Flowers ile birlikte Ortadoğu ve Asya ülkelerine de çiçek gönderimleri yapmaya başladı.

Penny, gizli bir bahçe, boğaz kıyısında bir saray veya şık bir balo salonu, her nerede olursa olsun, tüm davetleriniz için olağanüstü güzellik ve detayla dolu unutulmaz ve nefes kesen ortamlar yaratıyor. Penny, özel davetleriniz için, her bir detayı düşünüp size sunarak, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Penny, tasarımları ve kişiye özel hizmet kalitesiyle herkesin bu tecrübesini unutulmaz kılıyor.

2015'te; yıllar içinde kazandığı tecrübeleri, sahip olduğu sosyal sorumluluk bilinciyle projelendirmek isteyen Penny, çiçeklerini vakıflarla ve derneklerle paylaşmaya başladı.

Penny'de alabileceğiniz hizmetler & servisler;

Özel ve Kurumsal Çiçek Tasarımları
Özel ve Kurumsal Davetler
Düğün ve Organizasyonlar
Çiçek Tasarım Atölyeleri
Dünya'nın Tüm Büyük Şehirlerine Çiçek Gönderimi

Adres bilgisi için tıklayın.