%15-50 İndirim

Hakkında

Cihangir Yoga, İstanbul'da yaşayan ve Hatha Yoga'nın en güncel yöntemlerini öğreten hocaların oluşturduğu bir topluluktur. Rebekka Haas Çetin, Zeyneb Uras, Emir Uras ve Chris Chavez'in ortağı olduğu Cihangir Yoga, felsefesi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Cihangir Yoga'nın Cihangir, İstinye ve Caddebostan'da, haftada 250'den fazla ders sunan üç stüdyosu bulunmaktadır. Herhangi bir üyelik ya da ders paketiyle üç stüdyodan da özgürce faydalanabilirsiniz.

Cihangir Yoga, İstanbul'daki binlerce öğrenci ve yüzlerce hoca için bir başlangıç noktası olmuştur.

Cihangir Yoga Hocalık Eğitimi'ni tamamlayan pek çok hocamız, kendi yollarını takip ederek Temel Yoga, Yin Yoga, Yoga Terapi, Hamile ve Çocuk yogası gibi tekniklerle geri dönmüş, bu teknikleri paylaşarak ve öğreterek topluluğumuzu zenginleştirmiştir. Cihangir Yoga çatısı altında tüm bu dersler kurucularının rehberliğinde sunulmaktadır.

Cihangir Yoga'da amacımız, öğrencilerimizin ve hocalarımızın gelişimine katkıda bulunmak ve destek vermektir. Programlarımız sürekli yenilenmektedir. Şu anda öğrencilerimize 200 ve 300 saatlik sertifikalı hocalık eğitimi programını tamamlama fırsatı sunuyoruz.

200 saatlik sertifika programını tamamlayan yeni hocalar Cihangir Yoga'da staj dönemine başlama fırsatına sahip oluyor. Görüyoruz ki bu staj dönemi yeni hocalar için paha biçilmez bir tecrübe oluşturuyor, profesyonel olarak çalışmaya başlamak için gereken özgüveni sağlıyor.

Hocalarımızın sürekli gelişimini sağlamak için onları staj dönemi, kurslar ve ders vermekle daha da geliştiren bir yapı oluşturduk. Bu yapı aynı zamanda yoga öğretmek konusunda uzun süreli ve derin bir bağlılık gösteren hocaları da kabul etmektedir.

Yoga asana derslerimizin yanı sıra meditasyon, nefes teknikleri dersleri, masaj, homeopati, aile dizimi seansları ve Owokun tarafından düzenlenen Osho terapistleriyle kurslara da katılabilirsiniz.

Sertifikalı hocalarımız emniyetli ve dikkatli bir biçimde ders vermektedir. Yine de lütfen kılavuzu okuyun ve böylece birlikte en emniyetli ve etkin biçimde yoga yapabilelim.

Herkese Yoga…

Foto Galeri

Harita

X

-