%5-10 İndirim

Hakkında

Türsab A grubu işletme belgesi ile hizmet veren Passion Travel, kültür, sanat, müzik ve gurme temalı, yurtiçi-yurtdışı-günlük olmak üzere butik turlar düzenleyen bir seyahat acentesidir.

Passion turları; gidilen yerlerin en özel günlerini ve anlarını, özel bir etkinliğini ve orada yaşayanların kültürünü sadece anlatılarak değil, bizzat içinde bulunarak yaşamanızı sağlamak üzere tasarlanmaktadır. Dolayısıyla her turun kendine has bir amacı, teması bulunmaktadır. Tur içi ekstra turlar bulunmaz. Her gün detaylı olarak planlanıp, fiyata dahil olan ve olmayan hizmetler açıkça belirtilir.

Passion Travel için en önemli hedeflerden biri; misafirlerinin turdan sonra detaylı olarak bilgilenmiş olarak evlerine dönmeleridir. Bu sebeple turlarımızda tecrübeli rehberlerimiz ve turun temasıyla direkt ilgili meslek ve uzmanlık dallarından seçilmiş müzikolog, sanat tarihçisi, mimar, gurme, somelye gibi çok değerli akademisyen ve uzmanlar bulunmaktadır.

Hazırlanan birbirinden özel turlar dışında, misafirlerimizin isteklerini ve Passion Travel'ın tur konseptini dikkate alarak sizler için kapalı turlar da organize etmekteyiz.

Passion Travel bir Fortuna Organizasyon kuruluşudur.

Foto Galeri

Harita