%15 İndirim

Hakkında

"Ben zamanı"

"Ben zamanı" yarat hayatın tadını çıkart ! sloganıyla bireylerin ve kurumların hayallerini, isteklerini, gerçekçi hedeflerini hayata geçirmelerine aracı olan kişi ve kurum "Ben zamanı"...

İletişim ve İlişki Uzmanı & Kuantum Terapist sıfatıyla kişisel&ruhsal gelişim alanında eğitimler, seminerler, workshoplar, bireysel seanslar ve grup çalışmaları düzenleyen Hande Akın'ın hayat amacı; akışta kalarak keyifle ve neşeyle insanlara destek olmak, insanların daha mutlu olmaları için kişisel dönüşümlerini sağlamak böylece; gelişmek ve geliştirmek !

"Ben zamanı"nda EFT, regresyon, duygusal kinesioloji vb. zihinsel dönüşüm teknikleriyle harmanlanmış bireylere ve kurumlara yönelik koçluk hizmeti alabilir, bilinçaltı inanç kalıpları, duygular, korkular, iletişim ve ilişki konularına dair farkındalığınızı geliştirici seminerlere, kuantum bilinç, spiritüel gelişim, meditasyon, EFT, Access Bars enerji dönüştürme, DNA aktivasyonu, sağlıklı ve dengeli beslenme, reiki eğitimlerine ve yoga, oryantal dans derslerine katılabilir, masaj terapileri alabilirsiniz.

"Ben zamanı"da beden&zihin&ruh bütünlüğü ve dengesini kurarak yaşam kalitenizi artırabilir, daha mutlu ve huzurlu bir yaşam sürdürebilirsiniz.

"Ben zamanı"

Foto Galeri

Harita