İnternet Şubesi Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur
file

Pilates Plus

İl:İstanbul (Asya)

Adres: Bağdat Cad. Abdülkadir Noyan Sok. Ahenk Apt. No:344 D:7 Erenköy

Telefon: (216) 478 17 68

Web Adresi: www.pilatesplusistanbul.com

İndirim: %10-20

Hakkında

Bir bütünlük ve denge içinde tüm beden parçalarının birebir ifade bulması ve güçlenmesine yönelik fiziki çalışmaların yanında nefes çalışması, beden farkındalığı, zihnin yansıttıkları kapsamında kişinin kendiyle yeniden tanışmasına, tazelenmesine, güçlenmesine yönelik dersler sunulmaktadır. Yoga derslerinde öncelikle her kişinin beden yapısına, yaşına bağlı değişkenler ve varsa rahatsızlıklar birebir konuşularak ilerlenmektedir. Yoga ders akışını, meditasyon, nefes çalışması ve Vinyasa yoga olarak adlandırılan zaman zaman daha durağan zaman zaman daha hareketli bir akış içinde pozlar ve nefes koordinasyonla birbirine harmanlanmıştır.

Hamile yogası eğitimlerimiz özel ders akışları kurgulanarak yapılmaktadır. Hamilelik öncesi, hamilelik boyunca ve sonrasında ihtiyaçlara ve varsa rahatsızlıklara göre değişiklik göstermektedir.

Yoga derslerinin yanı sıra; Antigravity Yoga ve Aerial Silk, sirk sanatları ve dansın birleşimi ile oluşan bedenin tüm parçalarının bir ahenk içinde çalıştığı, güçlendiği ve dengelendiği tavandan asılan yumuşak kumaşlarla yapılan bir serilemedir. Nefesin etkisi, beden parçalarını yumuşatma, güçlendirme ve aynı zamanda etkili bir şekilde çalıştırma söz konusudur.

Bedende olası gerginliklere, zayıf bölgelere, kas ve eklem problemlerine, bel, boyun, sırt ağrılarına özel ders akışları içinde nefesin her an önemi vurgulanmaktadır. Dolaşım, sindirim ve solunum gibi birçok alana etkisi olan çalışmaları kapsamaktadır.

Her yaşa, her kişiye uygun grup ya da özel derslerin yanı sıra sporculara özel ders akışları sunulmaktadır. Yaz ve bahar aylarında teknede yoga ile tamamen koşturmadan, stresten uzak keyifli ve güzel bir deneyimi de kendinize ve sevdiklerinize sunabilirsiniz.

Gelin siz de beden parçalarınızla, nefesinizle, zihninizdeki düşüncelerle yeniden tanışma fırsatını; bu konuda eğitimli, tecrübeli kişilerle, keyifli ve sıcak bir ortamda kendinize tanıyın.

Adres bilgisi için tıklayın.