İnternet Şubesi Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur
file

Gastro Akademi

İl:Bursa

Adres: Alaadinbey Mah. Ayfatma Cad. ME-SE İş Merkezi B Blok No:5/B B/1 Nilüfer

Telefon: (224) 443 16 68-69

Web Adresi: www.gastroakademi.com.tr

İndirim: %30

Hakkında

Gastro Akademi, yiyecek içecek sektörüne fayda ve farkındalık oluşturmak üzere kurulmuş Bursa'nın ilk ve tek Profesyonel Aşçılık Akademisidir.

Uzun Dönem Profesyonel Aşçılık, Pastacılık Eğitimlerimizin yanı sıra; Kısa Dönem Temel Aşçılık ve Pastacılık Eğitimlerimizle de yiyecek-içecek sektöründe çıtayı daha yukarıya taşımaya kararlı ekibi ile tecrübe ve bilginin harmanlandığı bir atmosferde hayatın yeni lezzetlerini keşfedeceğiniz programlarımızdan birisi mutlaka size hitap edecektir.

Klasik, Modern, Yöresel Türk Mutfağı ve uluslararası Dünya Mutfak kültürlerine merak duyan, kendisini geliştirmek isteyen bireysel, işletmeci katılımcılara açık olan eğitimlerimizde, hem kendinizi hem de işletmenizi geliştirmek adına hazırlanmış programlarımız bulunmaktadır.

Gıda sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketler için kullanmakta olduğumuz demo mutfağımız, hem kurumsal ürün lansmanları, hem de nihai tüketici ile buluşma noktası olarak sektöre hizmet veren bir kurumdur.

Sanayi işletmeleri ve özel sektör şirketleri için özel projelendirilmiş mutfak etkinlikleri, şirket eğitimleri, motivasyon toplantıları, bayii toplantıları, özel gün davet ve kutlamalarının yanı sıra, event catering hizmetlerimizle de profesyonel iş ortaklarınızdan biriyiz. Gastronomi kültürü, birbirinden farklı malzemeleri çarpıcı bir bütünlük sağlayacak biçimde bir araya getirmeyi başarmanın yanı sıra, tatların ayrımlarına şahit olarak, uyum ve dengeyi gerçekleştirebilme kabiliyetiyle bütünleşmiş, incelikli ayrıntıları fark etme ve bu ayrıntılardan lezzet zevkleri oluşturabilmektir.

Kültür ve yemek arasındaki disiplinlerin keskin çizgileri arasında kendinize bir yer edinmek adına Gastro Akademi eğitimlerimiz ve ders içeriklerimiz sizlere unutmaz deneyimler yaşatacaktır.

Adres bilgisi için tıklayın.