İnternet Şubesi Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur
file

Atölye Mumyap

İl:İstanbul (Asya)

Adres:Rasim Paşa Mah. Uzun Hafız Sok. No:155/A Kadıköy

Telefon: (551) 110 98 23

Web Adresi:www.atolyemumyap.jimdo.com

İndirim: %25

Hakkında

Atölye Mumyap, çocuklara ve yetişkinlere mum yapımı konusunda eğitimler veren bir sanat atölyesidir. Atölyemiz dışında talep eden kurum ve kuruluşların bünyelerinde de farklı tekniklerle mum yapımı konusunda aktiviteler düzenlemekteyiz.

Mum Atölyemize Hoş geldiniz!

Atölye Mumyap olarak çocuklar ve yetişkinlere kendi mumlarını yapma olanağını sunuyoruz. Keyifle ve neşeyle mumlarınızı yapıp "bunu ben yaptım" demenin hazzını yaşatıyoruz.

Mum yapmak en çok da çocukların hoşuna giden eğlenceli bir faaliyet. Çocuklar mum yaparak hayal güçlerini ortaya çıkarır. Ebeveynler ise çocukları ile zaman geçirmenin ve birlikte üretip paylaşmanın mutluluğunu yaşar.

Ebeveynler çocuklarınızın yeteneklerinin ortaya çıkmasında katkınız olsun. Onları elektronik aletlerden biraz olsun uzaklaştırın.

Atölye Mumyap'ta hamuruna sevgi ve emeğinizi kattığınız yaratıcılığınızla biçimlendirdiğiniz mumları birlikte üretelim.

Mumlar size ait dokunuşlarla birer sanat eserine dönüşsün.

Çocuklar! anne ve babanıza yaptığınız rengarenk mumları hediye ederek sevindirin.

Yetişkinler!Günlük yaşamın koşturmacasından biraz kendinizi sıyırıp üretmenin, üretirken stres atmanın keyfini yaşayın.

Mum yaparken hayal kurun, neşelenin eğlenin!

Gelin,atölyemizde mis kokan aromalarıyla rengarenk mumları, müzik eşliğinde birlikte tasarlayıp üretelim. İçimizdeki sanatçıyı keşfedelim...

Kadıköy'ün Yeldeğirmeni semtinde bulunan atölyemizde kendi mumlarınızı tasarlayın, onlara rengarenk şekiller verin;

Aileniz ve arkadaşlarınızla güzel vakitler geçirmek için ;

Mum yapımı konusunda farklı teknikler öğrenmek ve kendinizi bu konuda geliştirmek için;

Sanatsal bir deneyim yaşamak için; Atölye Mumyap' ı tercih edin.

Farklı mum yapım teknikleri ile ilgilenen ve sıfırdan öğrenmek isteyenlerle özel olarak ilgileniyoruz. Onlara,atölyemizde pratik çalışma yapma fırsatının yanı sıra, mum yapımı ile ilgili püf noktalarını da öğretiyoruz.. Atölye ortamının faydalarından yararlanarak hayal gücünüzü kolaylıkla yaratıcılığa dönüştürüp özgün tasarım mumlar üretebilirsiniz. Bunun için rezervasyon yaptırmanızı rica ederiz.

Atölye Şeflerimiz

Oktay AYDIN: Mimar Sinan Güzelsanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera-Şan bölümünden mezun; müziğin yanı sıra heykel, mozaik ve grafiti çalışmaları bulunmaktadır. Atölye Mumyap'ta mum yapımının yanı sıra, seramik ve ahşap konusunda da workshoplar düzenlemektedir.

Nil Aylin AYDIN: Finans ve halkla ilişkiler alanında uzun yıllar çalıştığı kurumsal iş hayatını bıraktıktan sonra, tiyatro, ardından yaratıcı drama eğitmenliği konusunda eğitim aldı. Çeşitli okullarda yaratıcı drama eğitmenliğinin yanı sıra, Atölye Mumyap'ın halkla ilişkiler ve organizasyon sorumlusu görevini yürütmektedir.

Adres bilgisi için tıklayın.