ARA
Sayfayı Kaydırın

Babalar İçin En Şık Hediyeler

Hayatımız boyunca bizleri koşulsuz destekleyen ve sevgisini esirgemeyen babalarımızı ufak bir hediyeyle de olsa sevindirmek için en güzel gün geldi çattı. İşte modayı sıkıca takip eden ve sezonun trendlerini kaçırmayan babalar için en şık hediyeler:

Kol saati

Kol saatinde 2016’nın trendi minimal saatler. Dünyanın en büyük saat fuarı Baseworld 2016’ya damga vuran büyük kadranlı, ince deri ya da metal kayışlı ve genelde koyu ve donuk renklerin hakim olduğu saatler bu yıl oldukça popüler. Stil olarak da 60’lı yıllara bir geri dönüş söz konusu. Babanızı, çok dikkat çekmeyen ama ona çok şeyler ifade edebilecek minimalist bir saatle şaşırtabilirsiniz.

Ayakkabı

Ayakkabılarda da bir eskiye dönüş kendini belli ediyor. Spor türde ve bantlı ayakkabılar 2016’ya damga vurmaya hazırlanıyor. Renk olarak da tek beyaz ya da birkaç açık rengin bir arada kullanıldığı ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Kıyafetlerimizin tamamlayıcısı bu şık ayakkabılar babanızı çok sevindirecek.

Aksesuar

Beysbol şapkaları ve bandanalar özellikle yaz ve sonbahar aylarında modayı takip eden erkeklerin vazgeçilmez aksesuarları olacak gibi gözüküyor. Daha rahat, “sokak” modasının geri dönüş yaşadığı 2016 yılında babanızın evden şapkasız çıkmaması için bu fırsatı kaçırmayın!

Tüm babaların Babalar Günü kutlu olsun!