ARA
Sayfayı Kaydırın

5 Ünlü Oyuncunun Yakmak İstedikleri Filmleri

Titanik deyince aklımıza hemen Leonardo DiCaprio, Şeytan Marka Giyer deyince de Meryl Streep gelir. Peki ünlü oyuncuların şöhretin basamaklarını henüz tırmanmaya başladıkları dönemlerde oynadığı filmleri ne kadar biliyorsunuz? İşte dünyaca ünlü 5 oyuncunun büyük bir ihtimalle yakarak imha etmek istedikleri filmleri:

Sean Connery – James Bond

Ünlü İngiliz ajanı James Bond’un maceralarını anlatan film serisi boyunca pek çok aktör bu dünyaca ünlü ajana hayat vermiş olsa da, şüphesiz en favorilerden biri bizleri Bond’la tanıştıran ilk aktörlerden olan Sean Connery. Fakat, Connery bu rolü oynamış olmaktan o kadar pişmanmış ki, 54 yıl önce oynadığı bu rolün üzerine yapışıp kalmasından pek şikayetçiymiş. Bond filmleri sonrasındaki kariyeri bu filmlerden fazlasıyla etkilenen Connery bir röportajında “James Bond’dan o kadar nefret ediyorum ki onu öldürebilirim” diyerek geriye söylenecek çok söz bırakmıyor…

Robert Pattinson – Alacakaranlık

Alacakaranlık serisinde 108 yaşında bir vampiri oynayarak herkesi kendine aşık eden Robert Pattinson’un bu filmlerde rol almadan önceki tek bilinen rolü Harry Potter serisinde oynadığı Cedric Diggory. Her ne kadar Alacakaranlık serisi Pattinson’u dünyaca ünlü bir aktör haline getirse de, aktör hem oynadığı rolden hem de kendi performansından nefret ediyor.

Marlon Brando – İhtiras Tramvayı

Tennessee Williams’ın ünlü tiyatro eseri İhtiras Tramvayı’nın 1951’deki film adaptasyonunda hikayenin ana kahramanı Blanche’in aşık olduğu Stanley Kowalski’yi canlandıran Marlon Brando zaman içerisinde bu rolünden nefret etmeye başlamış. Brando’ya göre karakterinin fiziksel görüntüsünün izleyiciler tarafından ön plana çıkarılması aktörü oldukça rahatsız etmiş.

Kate Winslet - Titanik

Kate Winslet de kendisini ünlü yapan rollerinden nefret edenlerden. Titanik’te Leonardo DiCaprio ile kamera karşısına geçen ünlü oyuncu artık filmi izlemeye dahi tahammül edemiyor. Filmdeki performansından ve konuşma şeklinden oldukça rahatsız olduğu bilinen Winslet, Rose rolünün üzerinde yapışıp kalmasından da hiç hoşnut değil.

Halle Berry – Kedi Kadın

Halle Berry’i Kedi Kadın filminden önce pek hatırlayan yoktur. Fakat kendisinin büyük üne kavuşmasını sağlayan bu film Berry’nin kariyerinin en kötü filmi olarak da tarihe geçmiş durumda. O kadar ki Berry Oscar kazandıktan 4 sene sonra bu filmdeki rolüyle Altın Ahududu Ödülleri’nde En Kötü Kadın Oyuncu ödülüne layık görüldü. Kendisi bu filmden ne kadar nefret etse az…