Garanti Bankası

66 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Garanti Bankası, bugün 98 milyar ABD Doları'na ulaşan toplam konsolide aktif büyüklüğü ile Türkiye'nin en büyük ikinci özel bankası konumundadır.

Kurumsal, ticari, KOBİ, özel, bireysel ve yatırım bankacılığı dahil olmak üzere bankacılık sektörünün tüm iş kollarında faaliyet gösteren Garanti; bireysel emeklilik ve hayat, finansal kiralama, faktoring, menkul değerler, portföy yönetimi ve Hollanda, Rusya ve Romanya'daki uluslararası iştiraklerinin de aralarında bulunduğu 8 finansal iştiraki ile entegre bir finansal hizmetler grubudur.

Yurt içinde 921 şubesi, Kıbrıs'ta 5, Lüksemburg ve Malta'da birer olmak üzere yurtdışında 7 şubesi, Londra, Düsseldorf ve Şangay'da birer temsilciliği, 3.500'ü bulan ATM ağı, ödüllü Çağrı Merkezi, üstün teknolojik altyapıya sahip mobil ve internet şubelerinden oluşan yaygın dağıtım kanalları ile Garanti; 11 milyonu aşkın müşterisinin her türlü finansal ihtiyacına cevap veriyor.

Garanti, kurulduğu günden beri izlediği kârlı ve sürdürülebilir büyüme stratejisiyle faaliyet gösterdiği tüm alanlarda öncü konumdadır. Sahip olduğu yetkin ve dinamik insan kaynağı, benzersiz teknolojik altyapısı, benimsediği müşteri odaklı hizmet yaklaşımı, kaliteden ödün vermeden sunduğu inovatif ürün ve hizmetleri, Garanti'yi Türk bankacılık sektöründe lider bir konuma taşıyor.

.
Garanti