Üst Yönetim

Cemal Onaran

Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür

Yükseköğrenimini 1990 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü'nde tamamlayan Onaran, aynı yıl Garanti Bankası Teftiş Kurulu'nda müfettiş yardımcısı olarak göreve başlamıştır. 2007 yılına kadar Garanti Bankası'nın İstanbul'daki çeşitli bölge müdürlüklerinde Bölge Müdürü olarak görev alan Onaran, Garanti Bankası'nın mortgage kredileri konusunda faaliyet gösteren iştiraki Garanti Mortgage'ın kurulmasıyla 2007 yılının Ekim ayında şirkete Genel Müdür olarak atanmıştır. Onaran, 1 Ağustos 2012 itibarıyla Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.'de Genel Müdür olarak görevine devam etmektedir.

K. Çağlayan Bakaçhan

Genel Müdür Yardımcısı

Lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü'nde tamamlayan Bakaçhan, 1998-2006 yıllarında Garanti Bankası'nda İnsan Kaynakları Biriminde çeşitli görevlerde çalışmıştır. 2006 yılında Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.'de İnsan Kaynakları Birim Müdürlüğü görevine atanan Bakaçhan, Ekim 2012 tarihi itibarıyla İnsan Kaynakları, Satın alma ve İdari İşler, Organizasyon, Süreç ve Proje Yönetimi, Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi birimlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaktadır.

Kaan Günay

Genel Müdür Yardımcısı

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezunu olan Günay, bankacılık kariyerine 1998 yılında Garanti Bankası'nda, Açık İş Geliştirme Müdürlüğü Direkt Satış Yetkilisi olarak başlamış ve 2004 yılına kadar Banka'da farklı görevlerde bulunmuştur. 2004 yılında Bölge Müdürü olarak Garanti Emeklilik'e katılan Günay, 2005 – 2014 yılları arasında Bireysel Satış Birim Müdürü olarak çalışmış; Mayıs 2014'ten bu yana da Bireysel ve Kurumsal Satış birimlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Ahmet Karaman

Genel Müdür Yardımcısı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun olan Karaman, iş hayatına bankacılık sektöründe başlayarak Genel Müdürlük bünyesinde farklı görevlerde bulunmuştur. 2005 yılında Garanti Bankası'ndaki görevinden ayrılarak Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Mali İşler ve Yönetim Raporlama Birim Müdürlüğü görevine atanmıştır. Karaman, Fon Yönetimi, Bütçe ve Raporlama ve Mali İşler birimlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaktadır.

E. Yasemen Köne

Genel Müdür Yardımcısı

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü'nde tamamlayan Yasemen Köne, kariyerine 1994 yılında Garanti Bankası'nda Kurumsal ve Ticari Krediler Müdürlüğü'nde Uzman Yardımcısı olarak başlamış, ardından Kurumsal Bankacılık Pazarlama Müdürlüğü'nde çalışmış, daha sonra Kurumsal Bankacılık Portföy Yöneticiliği, Kurumsal Şube Pazarlama Yönetmenliği ve Gebze Ticari Şube Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir. Kasım 2005'te Genel Müdür Yardımcısı unvanıyla Garanti Emeklilik bünyesine katılan Köne; Müşteri İlişkileri Yönetimi, Pazarlama ve Stratejik Planlama, Kurumsal İletişim ve Dijital Pazarlama ve Merkezi Satış birimlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Cemşit Türker

Genel Müdür Yardımcısı

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olan Türker, çalışma yaşamına 1991 yılında Garanti Bankası A.Ş.'de Uzman Yardımcısı olarak başlamıştır. Türker, 1996 yılında Bireysel Bankacılık İş Geliştirme Yönetmeni olarak atanmış ve 2004 yılına kadar sırasıyla Şube Yönetmeni, Küçük İşletmeler Yönlendirme ve Takip Yönetmeni, Bireysel Bölge Pazarlama Müdürü, Bireysel Bölge Satış Müdürü görevlerinde bulunmuştur. Mart 2004'te Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.'ye Kurumsal İş ve Performans Geliştirme Birim Müdürü olarak atanmıştır. Türker, Ürün Geliştirme ve Aktüerya, Operasyon, Mevzuat ve Uyum ve Hukuk birimlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.