%40 İndirim

Hakkında

İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları yabancı dil eğitiminde, köklü birikimini modern eğitim yöntemleriyle sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur. Yabancı dil eğitimini Türkiye'deki her okulunda belli bir standart içinde sürdüren ulusal bir markadır.

İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları, eğitim sistemini, Avrupa Dil Pasaportu'na uyarlamış Türkiye'nin konusunda lider eğitim kurumudur. Avrupa Dil Portfolyosu, Avrupa Birliği ülkelerinde yabancı dil eğitimini belli bir program içinde standart hale getirmiş, tüm Avrupa Birliği'nde geçerli resmi bir projedir. İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları'nda, sizi asıl meslekleri dil öğretmek olan uzman bir eğitmen kadrosu bekliyor.

Büyük ekran LCD TV ve bilgisayarlarla, en son teknolojik donanımlarla desteklenmiş, keyif alarak devam edeceğiniz bir İngilizce eğitimi sizleri bekliyor.

İngiliz Kültür Bakırköy

Avrupa Dil Portfolyosuna uygun eğitim veren Türkiye'deki 2 kurumdan biri olan İngiliz Kültür, uluslararası eğitmen sertifikasına sahip, alanında uzman eğitmenleriyle hizmet vermektedir. İngiliz Kültür Bakırköy, her yaştan öğrencinin mevcut durumunu ve hedefini belirlemekte rehberlik etmeyi, ihtiyaç duyulan eğitim için en doğru yolun çizilip uygulanmasını kendine görev edinmiştir.

Genel İngilizce

Genel İngilizce kur programlarında Avrupa Dil Pasaportuna uyumlu eğitim uygulanır. Dil düzeyi göstergeleri Beginner < A1 < A2 < B1 < B2 < C1 şeklinde toplam 6 kuru ifade eder. Bu genel programlarda dersler, İngiliz İngilizcesi ve konuşma becerisi odaklıdır. genel amaçlı İngilizce öğrenmek isteyenlere yöneliktir. Bu kursla günlük hayatta kullanılan İngilizceyi öğrenebilirsiniz. Tüm düzeylerde İngilizce dilbilgisini sınıflarda arkadaşlarınızla pratik yaparak, öğretmeninizin hazırladığı aktivitelere katılarak öğrenebilirsiniz. Programımız sadece gramer ağırlıklı olmayıp, dilin bütün özellikleri ile konuşarak, dinleyerek ve okuyarak bir bütün halinde ve aktivitelerle öğrenileceği prensibi üzerine kurulmuştur.

Kurumsal İngilizce

İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları olarak kurumsal yapımız gereği öncelikli amaçlarımızdan biri, köklü eğitim geçmişimizi çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyerek resmi ve özel kuruluşların dil eğitim ihtiyaçlarını karşılamak olmuştur. Kuruluşunuza özel dil eğitimi için, kuruluşunuza özel programlar belirlemek kurumsal dil eğitiminde en doğru yöntemdir. Bu yöntemle, dil okullarımızda, standart olan genel ingilizce programlarımız dışında ihtiyacınıza yönelik eğitimler de oluşturulur. İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları' nda verilen kurumsal eğitimlerde sunulan imkanlar kısaca şöyle özetlenebilir. Eğitiminizi ister okulda, ister kendi kurumunuz içinde alabilirsiniz. Dilerseniz öğrencilerimizin ders devam durumu, notları ve başarı düzeyleri raporlandırılarak kurumunuza periyodik olarak iletilir. Eğitim boyunca kullanılacak tüm materyaller ( kitaplar, ses materyalleri, görüntülü materyaller ) okulumuz tarafından ücretsiz olarak öğrencilerimize hediye edilir. Yoğun gruplarda eğitim zamanları karşılıklı görüşme ile saptanabilir. Öğrencilerimizin fazla mesai, hastalık gibi durumlardan dolayı ders kaçırmaları halinde okulumuzda ki tekrar ders programları ile eksikliklerini ÜCRETSİZ telafi edebilirler.

İş İngilizcesi

İş İngilizcesi programında, özel BUSINESS CLASS eğitimimizin bu konuda uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. İngilizce seviyesi A2 ve üzerinde olan öğrencilerimizin dahil olabileceği bu programımızın temel işlevi öğrencilerimizin yabancı dil eğitimindeki konuşma yetilerini üst seviyelere taşımak ve buna paralel olarak iş hayatına yönelik eğitim vermektir. A2 ve üstü düzey için geçerli olan bu programda, toplantı, uluslararası yazışmalar, telefon görüşmeleri, ticaret terimleri, sunuş teknikleri gibi konular işlenir.

Sınav İngilizcesi

TOEFL, IELTS, TOEIC, KET, PET, FCE, CAE, CPE, PTE, PROFICIENCY, YDS gibi İngilizce yeterliliğinin ölçüldüğü sınavlara hazırlık programlarıdır. Her sınav programı için ayrı içerik ve materyalleri ile hazırlık yapılmaktadır. Bu doğrultuda kursiyerler hazırlandıkları sınavın eğitim programına katılırlar.

Sınav eğitim programlarına katılacak olan kursiyerlerin öncelikle ihtiyaç ve beklenti analizleri yapılmakta ve uygun olan eğitim programlarına kurumumuzdaki deneyimle eğitim koordinatörleri tarafından yönlendirilmektedir.

IELTS ve TOEFL programlarımızda kişiye özel programlarımızla, detaylı bir analiz ile ihtiyaca uygun çözümler sunuyoruz. IELTS ve TOEFL programları için sınavların içeriğine uygun gerçek bir sınav ile seviyenizi belirleyip, doğru bir eğitim planı oluşturulur. TOEFL Hazırlık programlarımız, dilbilgisi ve konuşma becerilerinizin sınav yöntem ve tekniklerine uygun olarak geliştirilmesi doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu amaçla TOEFL sınavının birebir kendi kaynakları kullanılır. IELTS sınavlarının hazırlık programlarında da, yine taktik ve stratejik ağırlıklı sınav eğitimi verilir.

2.Eğitim Alternatifleri

Kursiyerler farklı eğitim programları hakkında ücretsiz danışmanlık alabilirler.
Ders materyalleri kurumumuz tarafından temin edilmekte ve ek bir ücret talep edilmemektedir.
Eğitim programı sonunda, objektif ölçme-değerlendirme kriterleri doğrultusunda başarılı olan öğrenciler tamamlamış oldukları eğitim programı için sertifikalandırılır.
Aksi belirtilmediği müddetçe, bahsi geçen eğitim hizmetleri ve fiyat teklifleri yalnızca İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları Bakırköy Temsilciliğinde geçerlidir.
Birebir eğitimler haricindeki programlarda, kursiyerler kaçırdıkları veya çeşitli nedenlerle katılım gösteremedikleri dersleri, eğitmenlerinin yönlendirmesiyle özel dersler ile telafi etme hakkına sahiptir.
Kitap okuma zorunluluğu vardır.15 günde bir değişimli olarak İngilizce kitap okunması gerekmektedir.
Voscreen programında haftalık 500 klip oynanması gerekmektedir.
Rehberlik sistemi uygulanmaktadır. Öğretmen her 15 günde bir öğrencinin öğrenme süreci hakkında düzenli olarak bilgilendirme ve değerlendirme yapmaktadır.
Her hafta “speaking club , game club(taboo ve kahoot) , karaoke ve cinema club” gibi aktiviteler yapılmaktadır. Düzenli olarak geziler düzenlenmektedir. Tüm sınıflarımızda interaktif eğitim verilmektedir. Yani tüm sınıflarımız akıllı tahta ve internet teknolojisiyle donatılmıştır. Derslerde görselliği ön plana çıkartarak öğrencilerin motivasyonunu en üst seviyeye çıkmasını amaçlamaktayız.

Foto Galeri

Harita