%8-15 İndirim

Hakkında

Garantili Eğitim

Hedef Yelken olarak amacımız doğa ve denizle birlikte uyum içinde tadacağınız yelken tecrübesini sizlere en kusursuz şekilde kazandırmaktır.

Bunun için tüm yelken programlarımız "öğretme garantilidir". Program sonunda yapılacak olan değerlendirme seyri neticesinde eksiğiniz kalması halinde bir ay süreyle ücretsiz olarak sizleri tekrar denize çıkartarak değerlendirme seyri için yeterli hale getireceğimizi "garanti" ediyoruz. Amacımız sizlerin yelkenden daha çok keyif almanızı ve "tam" bir yelken programından faydalanmanızı sağlamaktır.

Randevu Sistemi

Denize çıkışlarınızı kendiniz programlayarak ve sabit programlara bağlı kalmanıza gerek yok. Hedef Yelken'de haftanın 7 günü, sabah 9'dan akşam hava kararana kadar istediğiniz aralıkta deniz çıkış zamanınızı belirleyebilirsiniz.

Sigorta Hedef Yelken'le denize çıkan herkes Allianz sigorta tarafından, denizde bulunduğu süre boyunca Ferdi Kaza Sigortası da yapılmış olacaktır.

Pratik Eğitim

Önce "pratik" eğitim. Hedef Yelken olarak, tüm yelken programlarımızda ilk dersten itibaren yelkeni yerinde, denizde görerek ve uygulayarak yapmanın, öğrenmenin en hızlı yolu olduğunu biliyoruz. Bu nedenle yelken programlarımızın tamamı pratik eğitimden oluşur. Yine de eğitmenlerimiz her dersten sonra dilediğiniz kadar sizinle yelken teoriği hakkında konuşmak için hazırdırlar.

Değişikliğe inanmak

Hedef Yelken olarak, önce yaşadığımız çevrenin şartlarını sonra da Türkiye´nin yelkenciliğini olduğu yerden daha iyi yerlere taşıyabileceğimize inanan bir kurumuz.

Foto Galeri

Harita