%20 İndirim

Hakkında

Fit Together

Fit Together kurumsal sağlık konusunda uzmanlaşmış, çalışanların sağlık göstergelerinin iyileştirilmesine katkı sağlayan, sağlıklı yaşam destek şirketidir. Fit Together, çalışanların sağlıklı yaşam alışkanlıkları kazanması için, eğitimler, workshoplar ve grup çalışmaları organize ederek, şirketlerde sağlıklı bir yaşam stili oluşturulmasına  yardımcı olur.

Fit Together Farkı

Fit Together sağlıklı yaşam konusuna yeni bir yaklaşım getiriyor.

Yaşam Boyu Sürdürülebilir Bir Sistem Kurma

Fit Together şirket çalışanlarının kendileri için yaşam boyu sürdürülebilir bir beslenme sistemi kurmasını sağlar. Standart beslenme programları yerine, kişinin vücudunun ihtiyaçlarına göre bir beslenme programı oluşturmasına yardımcı olur.  Fiziksel, zihinsel ve ruhsal olarak daha sağlıklı, mutlu ve verimli çalışanlar yaratılmasını sağlayarak, şirket verimliliğinin ve karlılığının artmasına katkı sağlar.

Aktif bir Yaşam

Fit Together sisteminin en önemli özelliklerinden biri, çalışanları daha aktif bir yaşama yönlendirmesidir. Fit Together şirket içinde çeşitli aktivite grupları oluşturarak çalışanların takım halinde ve eğlenceli bir şekilde aktif olmalarını sağlar. Şirket bünyesinde organize edilen yoga, pilates, zumba dersleri ile daha aktif bir yaşam stilini motive eder.  Ayrıca haftasonlarında doğa yürüyüşleri düzenleyerek, çalışanların grup olarak doğanın içinde hareketli vakit geçirirmelerine yardımcı olur. Şehiriçi tarih ve kültür gezileri ile hem aktif bir yaşamı, hem de şehrin tarihsel ve kültürel zenginliğinin keşfini mümkün kılar.

Grup sinerjisi

Düzenli grup toplantıları ve aktiviteleri ile ortaya çıkarılan grup sinerjisi ile sağlıklı 
yaşam yolculuğu çok daha kolay hale gelir. Çalışanlar, grup toplantılarında sağlıklı 
beslenme ve egzersiz gibi konularda, yeni bilgileri öğrenmenin yanısıra, ekip
üyeleri birbirlerinin deneyimlerinden yararlanma fırsatı bulur.

Menü Planlaması

Kurumsal beslenme danışmanlığı hizmeti kapsamında  menü planlaması ile çalışanların alması gereken besin öğelerini, en uygun şekilde alması sağlanırken, mutfak denetimi hizmeti ile yemeklerin, sağlıklı pişirme ve hijyen standartlarına  uygunluğu sağlanır.

Foto Galeri

Harita