%20 İndirim

Hakkında

Şubeler

Cihangir Şubesi: Sıraselviler Cad. Yeni Yuva Sok. No:18/B

Bakıköy Şubesi: İncirli Cad. Yavuzevler Mektep Sok. No:9

Beylikdüzü Şubesi: Samsun Cad. Rea İş Merkezi No:55 Teras Kat (Koçtaş arkası)

Branşlar

Konusunda uzman profesyonel eğitmen kadrosu, sizin için tasarlanmış 3 adet doğal parke zeminli, klimalı, havalandırmalı stüdyosu, soyunma odaları, duşları ve girişteki sıcacık Cafe'si ile sizi bekliyor.

Depo Dans Cafe; hayatınızın güzel anlarını artırmayı amaçlayarak cafe ve dans salonunu bir arada bulunduğu bir ortam olarak tasarlanmıştır. Küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmaya imkan tanıyan dekorasyon tarzının oluşturduğu samimi atmosfer, cafesinin birbirinden lezzetli ürünleri ve Beyoğlu’nun ayrıcalıklı mekanı Cihangir’de yer alması ile konuklarına keyfi hissedilir bir fark sunmaktadır

Ayrıca düzenli ve konsept dans geceleri, dans organizasyonları düzenlenmektedir. Depo Dans sadece dans eğitimi veren bir dans okulu olmayıp düzenlediği organizasyonlarla kültür, sanat ve eğlence yaşamına önemli katkılar sağlamaktadır.

Bunun dışında katıldığı yarışmalarda kazandığı Türkiye şampiyonlukları, dünya dereceleri ve düzenlediği, katıldığı dünya çapındaki organizasyonlarla Depo Dans adını tüm Türkiye’ye ve dünyaya duyurmuştur.

Foto Galeri

Harita