%15-20 İndirim

Hakkında

YILDIZ DANS VE MÜZİK AKADEMİ' de her yaş grubu için profesyonel ya da hobi amaçlı dans ve müzik eğitim programları sunulmaktadır.

Çocuk, genç, yaşlı, öğrenci, iş adamı, ev kadını, hepimiz günlük hayatın koşuşturmacası içinde farklı ilgi alanları arıyoruz. Uyum içinde dans eden çiftleri, buluşmalarımızda enstrümanları ile küçük dinletiler sunan arkadaşlarımızın çocuklarını görüp imreniyoruz. Ancak bir türlü isteklerimizi su yüzüne çıkartıp kendimizi gerçekleştiremiyoruz, türlü bahanelerle erteliyoruz.
Vermeniz gereken tek karar kendinizi ne kadar önemsediğiniz!

Kendinize vakit ayırdığınızda YILDIZ DANS VE MÜZİK AKADEMİ uzman eğitmenlerinin yönlendirdiği programlarda eğlenerek gelişebilirsiniz.
Kadıköy, Tepe Nautilus AVM karşısında bulunan, profesyonel ses sistemi ile donatılmış, aynalı, parke zeminli, klimalı, ferah ve temiz stüdyolara sahip, en yeni enstrümanlarla hizmet veren, otopark sorunu bulunmayan, ulaşımı kolay, dans ve müziğin keyfini doyasıya yaşayacağınız ve eğlenceli zaman geçirebileceğiniz YILDIZ DANS VE MÜZİK AKADEMİ hayatın her anından zevk almayı dileyen herkesi dansın ve müziğin yaşattığı sonsuz mutluluğu paylaşmaya davet ediyor.

Çocuklarımız için

Çocuklarımızın yeteneklerini su yüzüne çıkartıyoruz. Onları yönlendiriyoruz. Zamanlarını eğlenceli ve verimli geçirmelerini sağlıyoruz.

Müzik

Dans

Yetişkinler için

Dans

Müzik

Harita