%50 İndirim

Hakkında

Neden DFA?

Çünkü DFA, Türkiye'nin "En Öğrenci Dostu" film akademisidir.

DFA eğitimlerinde öğrenci sayıları 9 ila 11 arasında korunmakta ve eğitim kalitesi sürekli gözlemlenmektedir.

Proje üretmek isteyen DFA öğrencileri tüm ekipman ve stüdyo olanaklarını sınırsız olarak kullanma hakkına sahiptir.

Kamera, ışık, ses kayıt ekipmanları, kurgu odaları, Mac Pro CG laboratuvarı gibi tüm DFA imkanları DFA öğrencilerinin kullanımına açıktır.

DFA Öğrencileri, sektörle içiçe olan gerçek profesyoneller tarafından eğitilmektedir. Böylece DFA öğrencileri sektörün işleyişi hakkında birinci elden bilgi sahibi olmakta ve DFA ile işbirliği içinde olan profesyonellerin yapımlarında staj imkanı bulmaktadır.

DFA Öğrencileri, eğitim süresi sonrasında da DFA'nın olanaklarından faydalanmaya, diğer öğrencilerle ekipler kurarak yeni projeler üretmeye teşvik edilmektedir.

DFA Öğrencilerinin geliştirdiği yeni ve farklı projeler DIGITAL FILM CENTER yapımcılığında sektöre sunulmaktadır.

New York'un en çok okunan magazini Village Voice 2004 yılında, film yapımını öğreten pratik ve uygulama destekli eğitim müfredatı nedeniyle DFA'yı En İyi Film Okulu seçmiştir.

Digital Film Making Programı;

Öğrenciler, konusunda uzman ve sektörde aktif olarak çalışmakta olan profesyoneller tarafından eğitilmektedir. Tamamen dijital yapım ekipmanlarıyla gerçekleştirilen eğitimde  her öğrenci , senaryo yazma, prodüksiyon yönetimi, yönetmenlik, kamera & ışık kullanımı ve kurgulama tekniklerini  uygulayacağı   bir kısa film veya belgesel projesi hazırlamak zorundadır.

Öğrenciler program sonunda tamamladığı kısa film veya belgesel projesinin DVDsine sahip olarak sektöre giriş yaparken showreel olarak sunabileceklerdir.

Amaç

Öğrencilerin özellikle küçük ve orta ölçekli bağımsız yapımların tüm aşamalarını üstlenebilecek yeterliliğe sahip olmaları hedeflenmektedir.

Foto Galeri

Harita