%55 İndirim

Hakkında

Tenis Kulübü Hakkında

Conrad İstanbul, Avrupa yakasında, çarpıcı mimarisi, lüks hizmet anlayışı ve Boğaz manzarası ile Dünya liderlerinin de tercihi olup, Conrad Hotels & Resorts markasının dünyadaki en gözde otelleri arasında bulunmaktadır.

Tennis Club @ Conrad, Conrad İstanbul otelinin içinde yer almaktadır.
İstanbul'un ilk toprak-antuka kort özelliğini taşıyan, ikisi kapalı, biri açık, ışıklandırılmış, 3 tenis kortundan faydalanabileceğiniz Tennis Club @ Conrad, üyelik ve günlük kullanım sistemiyle çalışmaktadır.

Kulübümüz kortlarının zemini, ölçüleri ve ışıklandırması uluslararası turnuvaların oynanabileceği standartlara uygun olarak hazırlanmıştır.

Conrad Tenis Club olarak vizyonumuz, her yaştaki sporcularımıza tenisi sevdirmek, her yıl en az iki kere Türkiye Tenis Federasyonu işbirliği ile turnuvalar düzenleyerek, yerli ve yabancı tenis severleri bir araya getirmektedir.

Düzenli olarak yapılan defi klasman mücadeleleri ile de üyelerimizin arasındaki sportif rekabet ortamını oluşturup tenis ve eğlenceyi bir arada sunmaktır.

Conrad Tenis Club, Uluslarası ve Türkiye çapında sayısız ödüller sahibi Enok Eskinazi liderliğinde, tenis eğitimleri vermektedir.

Üye ve öğrencilerin, yetenek ve gelişimi takip edilerek, kişiye özel eğitim ile daha kısa sürede başarılar elde etmektedir.

Junior Tenis Akademisi, Ladies Morning Tenis Akademisi, Veteran Tenis Akademisi ve Performans Takım Antrenmaları, olmak üzere 4 farklı eğitim 12 ay boyunca Kulübümüzde gerçekleşmektedir.

Üye ve öğrencilerin, yetenek ve gelişimi takip edilerek, kişiye özel eğitim ile daha kısa sürede başarılar elde etmektedir.

Junior Tenis Akademilerimiz

Açık ve kapalı toprak kortlarda yapılan eğitimler; Uluslararası Tenis Federasyonu (ITF) tarafından geliştirilen “Mini Tenis Eğitimi” kapsamında gerçekleşmektedir.

Amaç; çocuklara oyun ağırlıklı egzersizlerle tenisi sevdirmek ve öğretmenin yanı sıra sosyal yönlerini de en iyi şekilde geliştirmektir.

Başarılı olan çocuklarımız, kulübümüzün tenis takımına alınarak, 12 ay devam eden antrenman programları ile Türkiye Şampiyonalarına ve Uluslararası Jr Turnuvalara hazırlanmaktadırlar.

Veteran ve Ladies Morning Akademilerimiz

Yeni başlayan, orta, ileri seviye ve turnuva oyuncularına, teknik, kondisyon, maç strateji ve taktikleri, video analiz ile eğitim vermektedir.

Harita