%20-25 İndirim

Hakkında

FOTOGRAFİNE, İngilizce’de iyi fotoğraf anlamına geliyor. Dilimizde ise rafine edilmiş, seçilmiş, fotoğraflar olarak anlamlandırdık… Bizim de çıkış yolumuz; İyi, güzel, estetik ve sosyal kaygılar taşıyan fotoğrafa ulaşmak…

FOTOGRAFİNE Fotoğraf Eğitim Merkezi’nde, tecrübeli eğitmen kadrosuyla, butik eğitim anlayışıyla, küçük gruplarda veya birebir, kurumsal veya bireysel, uygulama ağırlıklı, her seviyeden program seçenekleri sunuyoruz.

Eğitim Merkezi

Ulaşım araçlarına yakınlığı ile Kozyatağı / Kadıköy bölgesinde yer alan merkezimiz, iş veya özel yaşamınızda daha iyi fotoğraflar çekmek, yeteneklerinizi keşfetmek, fotoğraf gezileriyle yeni yerleri ve farklı kültürleri tanımak ve iş stresinden sıyrılmak, hobinizle mutlu olmak istiyorsanız veya "profesyonel" bir fotoğrafçı olmayı hedefliyorsanız, bu seminerlerimize katılarak "fotoğrafçılığa ilk adımı" atabilirsiniz. FOTOGRAFİNE ile "Hayatınızdaki iyi fotoğrafı keşfedin

Dersler

Etkinlikler

Geziler

FOTOGRAFİNE, eğitim amaçlı fotoğraf gezileri düzenlemektedir. Bu gezileri TURSAB belgeli seyahat firmalarıyla  gerçekleştirmektedir.

Kurumsal Eğitimler

FOTOGRAFİNE, kurumsal bazda eğitimler vermekte ve kurumların fotoğraf kulüplerinin oluşturulmasında danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Foto Galeri

Harita