%20-25 İndirim

Hakkında

The Business English Academy (BEA) olarak, 1999 yılından bu yana İş İngilizcesi ve Genel İngilizce eğitimleri veriyoruz. Birçok büyük ve uluslararası firmayla İngilizce konusunda bir çözüm ortağı yaklaşımı içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Kurumlara yönelik eğitimlerimizin yanı sıra Mecidiyeköy'deki merkezimizde, herkese açık İş İngilizcesi ve Genel İngilizce kursları düzenliyoruz.

Tecrübeli ve ana dili İngilizce olan öğretmenlerle gerçekleştirilen eğitimlerde, önceliğimiz öğrencilerimizin gelişimidir. Katılımcılara birebir ilgi gösterebilmemiz ve ihtiyaçlarına cevap verebilmemiz özellikle bizim tercihimiz olduğundan, eğitimlerimiz ortalama 6 (en fazla 10) kişiyle düzenleniyor.

Kalitemiz, profesyonel yaklaşımımız, tecrübeli ve kalifiye eğitmenlerimiz, kişiye özel çözümlerimiz ve hizmetimiz, yoğun çalışan ve vakti kısıtlı olan öğrencilerimizin bizi tercih etmelerini sağlıyor.

Bunların yanı sıra, Cambridge’in BULATS (İş İngilizcesi seviye tespit sınavı) ve Pearson’un VERSANT sınavlarının acentesi ve sınav merkeziyiz. Online olarak uygulanan bu sınavlarla adayların dinleme, konuşma, okuma ve yazma gibi farklı yetenekleri değerlendiriliyor. Sınav sonucu anında öğreniliyor. Farklı dillerde de uygulanabiliyor.

Ayrıca, BEUK (Business English UK) kuruluşunun Türkiye'deki çözüm ortağı olarak, İngilizce seviyelerini yurt dışında geliştirmek isteyen herkese ücretsiz yurt dışı eğitim danışmanlığı sağlıyoruz. Amaca yönelik, yurt dışındaki en iyi ve en doğru okullara yönlendiriyoruz.

Kalitemizi ve profesyonel yaklaşımımızı koruyarak hizmetlerimizin yelpazesini geliştirmeye devam ediyoruz.

Neden BEA?

Foto Galeri

Harita