%30 İndirim

Hakkında

Amerikan İngilizcesi: Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları,Türkiye'de Amerikan İngilizcesi eğitimini veren tek özel eğitim kurumudur.

Avrupa Dil Pasaportu'na Uyumlu Dil Eğitimi: Avrupa Dil Pasaportu,Avrupa Birliği ülkelerinde yabancı dil eğitimini belli bir program içinde standart hale getirmiş,tüm Avrupa Birliği'nde geçerli resmi bir projedir.

Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları,eğitim sistemini,Avrupa Dil Pasaportu'na uyarlamış Türkiye'deki birkaç eğitim kurumundan biridir.Kurumumuzda Milli Eğitim sertifikası ile birlikte Avrupa Dil Pasaportu da verilmektedir.Dil eğitimimiz aynı zamanda Avrupa Birliği standartlarına uygundur.

%80 İndirimli 2.yabancı dil:Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları'nda herhangi bir yabancı dil programına kayıtlı her öğrencimiz açılmış olan başka bir yabancı dil programına,bu programın ücretinin sadece %20'sini ödeyerek devam edebilir.

Ücretsiz Sosyal Aktiviteler : Bütün öğrencilerimiz Latin Dansları,Güzel Konuşma ve Diksiyon,Drama sınıfları gibi sosyal aktivitelerimizi ücretsiz olarak alabilirler.Konuşma Kulüpleri Sinema Kulüpleri gibi ücretsiz aktivitelerle öğrencilerimizin ayabancı dili kullanım becerileri desteklenir.

Esnek Eğitim: En fazla 4-6 kişilik sınıflarda,sizin tercih ettiğiniz gün ve saatlerde düzenlenen dersler,Avrupa Dil Portfolyosu standartlarına uygun olarak işlenir.Esnek Eğitim gruplarında,daha etkin bir atmosferde daha hızlı İngilizce öğrenme imkanına sahip olursunuz.

Özel Ders: Ders saatlerini ve günlerini kendinizin belirlediği özel derslerde,24 derslik programlar halinde eğitmenlerimizle birebir olarak ders alabilirsiniz.

Sınıf Programları: En fazla 15 kişilik sınıflarda,farklı gün ve saat seçenekleri sunan,Avrupa Dil Portfolyosu standartlarına uygun olarak,yabancı eğitmenlerle konuşma derslerinin gerçekleştiği programlardır.

Genel İngilizce: Genel İngilizce eğitiminin,Avrupa Dil Pasaportuna uyumlu olarak uygulandığı derslerde program,Amerikan İngilizcesi ve konuşma becerisi odaklıdır.

Konuşma-İş İngilizcesi ve Mesleki İngilizce: Konuşma ve iş İngilizcesi Programında,özel BUSINESS&CONVERSATION CLASS eğitimimiz tamamı yabancı öğretmenlerle verilmektedir.Programın temel amacı,öğrencilerimizin yabancı dil eğitimindeki konuşma yetilerini üst seviyelere taşımak ve buna paralel olarak pratik iş ingilizcesi eğitimi vermektedir.

Sınav İngilizcesi: TOEFL Hazırlık programlarımız İngilizce dilbilgisi ve konuşma becerilerimizin TOEFL Sınavı'nın yöntem ve tekniklerine uygun olarak geliştirilmesi doğrultusunda hazırlanmıştır.Bunun yanısıra TOEIC,KPDS,GMAT,ÜDS VE TUS İNGİLİZCESİ hazırlık programlarımız da mevcuttur.

Foto Galeri

Harita

X

-